Salesforce Analytics Cloud

Daha iyi kararlar alın

Salesforce Einstein Analytics olarak da bilinen Salesforce Analytics Cloud, işletmelerin verilerinden içgörü kazanmasına yardımcı olan bulut tabanlı bir analitik ve iş zekası (BI) platformudur. İşletmelere verileri keşfetmek, analiz etmek ve görselleştirmek için bir dizi araç ve özellik sağlayarak veri odaklı kararlar almalarını sağlar.

Avantajlar

Özellikler

Veri Keşfi

İşletmelerin çizelgeler, tablolar ve haritalar gibi çeşitli görselleştirme araçlarını kullanarak verilerini keşfetmesini ve analiz etmesini sağlar.

Veri Görselleştirme

Salesforce Analytics Cloud, öngörülerin iletilerek karar almayı desteklemek üzere grafikler, panolar ve raporlar gibi etkileşimli veri görselleştirmeleri oluşturulup paylaşılmasına olanak tanır.

Tahmine Dayalı Analiz

Salesforce Analytics Cloud, Einstein özelliğiyle, işletmelere tahmin ve anormallik tespiti gibi tahmine dayalı analiz yetenekleri sağlar.

Makine Öğrenimi

Einstein özelliğiyle işletmelere doğal dil işleme (NLP) ve bilgisayar görüşü gibi makine öğrenimi yetenekleri sunar.

Veri Entegrasyonu

İşletmelerin Salesforce Clouds, harici veri kaynakları ve üçüncü taraf uygulamaları gibi birden çok kaynaktan gelen verileri entegre etmelerini sağlar.

Mobil Erişim

Mobil cihazlardan erişim sayesinde hareket halindeyken bağlantıda kalmaya olanak tanır, bu sayede üretkenliği artırmaya yardımcı olur.

Size özel fiyatlar için bize ulaşın

WSIDE’a güvenen yüzlerce müşteri, binlerce son kullanıcı arasına siz de katılın!