Salesforce Field Service Lightning

Saha hizmetlerinizi daha iyi yönetin

Salesforce Field Service Lightning (FSL), işletmelerin saha hizmeti operasyonlarını yönetmesine ve optimize etmesine yardımcı olan bir saha hizmeti yönetim çözümüdür. İşletmelere saha servis teknisyenlerini planlamak ve sevk etmek, envanteri ve varlıkları yönetmek ve saha servis performansını izlemek ve analiz etmek için ihtiyaç duydukları araçları ve özellikleri sağlar.

Avantajlar

Özellikler

Planlama ve Sevk Etme

İşletmelerin saha servis teknisyenlerini planlayıp sevk etmesini, teknisyenlere becerilerine göre işler atamasını, teknisyen programlarını ve kullanılabilirliğini yönetmesini sağlar.

Envanter ve Varlık Yönetimi

Salesforce Field Service Lightning envanterlerin ve varlıkların yönetilmesine, parça ve ekipmanlarının izlenmesine ve önleyici bakım planlanmasına yardımcı olur.

Mobil Erişim

Saha servis teknisyenlerinin mobil cihazlarında Salesforce Field Service Lightning'e erişerek hareket halindeyken bağlantıda kalmalarına ve üretken olmalarına olanak tanır.

İş Emri Yönetimi

İşletmelerin iş emirlerini yönetip izlemelerini, teknisyenlere iş emirleri atamalarını ve iş emri durumlarını yönetmelerini sağlar.

Performans Takibi ve Analizi

Teknisyen üretkenliği, iş tamamlama süreleri ve müşteri memnuniyeti gibi saha hizmeti performansının izlenmesine ve analiz edilmesine olanak tanır.

Diğer Salesforce Ürünleriyle Entegrasyon

Salesforce Field Service Lightning, müşteri yolculuğunun eksiksiz bir görünümünü sağlamak için Salesforce Sales Cloud ve Salesforce Service Cloud gibi diğer Salesforce ürünleriyle entegre edilir.

Size özel fiyatlar için bize ulaşın

WSIDE’a güvenen yüzlerce müşteri, binlerce son kullanıcı arasına siz de katılın!