Salesforce Marketing Cloud

Pazarlama faaliyetlerinizi daha iyi yönetin

Salesforce Marketing Cloud, işletmelerin pazarlama kampanyalarını e-posta, sosyal medya ve mobil gibi birden çok kanalda kişiselleştirmesine ve otomatikleştirmesine olanak tanıyan bir dijital pazarlama platformudur. İşletmelere etkili pazarlama kampanyaları oluşturmak ve yürütmek, performanslarını takip etmek ve müşteri davranışlarına ilişkin içgörüler elde etmek için ihtiyaç duydukları araçları ve özellikleri sağlar.

Avantajlar

Özellikler

E-posta ile Pazarlama

İşletmelerin kişiselleştirilmiş e-posta kampanyaları oluşturup hedeflenen kitlelere göndermesini, e-posta kampanyalarının performansını izlemelerini ve müşteri davranışlarına ilişkin içgörüler elde etmelerini sağlar.

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya pazarlama kampanyalarının yönetilip ve otomatikleştirilmesine, sosyal medya metriklerinin takip edilmesine ve müşteri davranışlarına ilişkin içgörüler elde edilmesine olanak tanır.

Mobil Pazarlama

Hedef kitlelere mobil push bildirimlerinin, SMS mesajlarının ve uygulama içi mesajların oluşturulup gönderilmesini sağlar.

Kişiselleştirilmiş Deneyim

İşletmelerin müşteri deneyimini iyileştirmek ve dönüşümleri artırmak için web sitelerinin içeriğini ve düzenini kişiselleştirmesine yardımcı olur.

Yolculuk Oluşturucu

Yolculuk Oluşturucu özelliğiyle işletmelerin iş kazanımı veya yeniden katılım kampanyaları gibi çok adımlı müşteri yolculukları oluşturmasına ve otomatikleştirmesine olanak tanır.

Einstein

Einstein özelliğiyle işletmelere tahmine dayalı analitik ve doğal dil işleme (NLP) gibi yapay zeka (AI) ve makine öğrenimi (ML) yetenekleri sunar.

Size özel fiyatlar için bize ulaşın

WSIDE’a güvenen yüzlerce müşteri, binlerce son kullanıcı arasına siz de katılın!