Salesforce MuleSoft

Entegrasyonla daha yüksek verimlilik ve üretkenlik elde edin

MuleSoft, API’ler (Uygulama Programlama Arayüzleri) ve çeşitli uygulamalar, veri kaynakları ve hizmetler arasında entegrasyon sağlayıp yönetmek için bir platform sağlar. Birincil ürünü, API’leri ve entegrasyonları tasarlamak, test etmek ve dağıtmak için araçlar içeren Anypoint Platform’dur. Kuruluşların sistemlerini kolayca birbirine bağlamasını, verileri paylaşmasını ve süreçleri otomatikleştirmesini sağlayarak genel verimliliği ve üretkenliği artırır.

Avantajlar

Özellikler

Kolay Entegrasyon

Platform, farklı teknolojilere veya altyapılara dayalı olsalar bile uygulamaları, veri kaynaklarını ve hizmetleri entegre etmeyi kolaylaştıran çeşitli araçlar ve özellikler sunar.

Verimlilik Artışı

Sistemler arasındaki veri ve süreç akışını otomatikleştirerek, işletmelerin operasyonlarını kolaylaştırmasına ve verimliliği artırmasına yardımcı olur.

Gelişmiş Çeviklik

Platformun modüler ve esnek mimarisi, işletmelerin ihtiyaçları değiştikçe hızlı ve kolay bir şekilde yeni entegrasyonlar eklemesine veya mevcut entegrasyonları değiştirmesine olanak tanır.

Artırılmış Görünürlük

MuleSoft, kuruluşlara entegrasyonlarının kapsamlı bir görünümünü sunan, sorunları tanımlamayı ve çözmeyi kolaylaştıran ayrıntılı analitik ve raporlama yetenekleri sağlar.

Daha İyi Güvenlik

Hassas verilerin gizliliğini ve korunmasını sağlamaya yardımcı olmak için şifreleme, kimlik doğrulama ve erişim kontrolleri dahil olmak üzere güçlü güvenlik özellikleri sunar.

Büyük Geliştirici Topluluğu

MuleSoft, destek, tavsiye ve örnek kod, öğreticiler ve forumlar dahil olmak üzere çok sayıda kaynak sağlayan geniş ve aktif bir geliştirici topluluğuna sahiptir.

Size özel fiyatlar için bize ulaşın

WSIDE’a güvenen yüzlerce müşteri, binlerce son kullanıcı arasına siz de katılın!