Salesforce Pardot B2B Pazarlama

B2B pazarlama çalışmalarınızı bir üst seviyeye taşıyın

Pardot, işletmelerin pazarlama çabalarını otomatikleştirmesine ve optimize etmesine yardımcı olan bir B2B pazarlama otomasyonu platformudur. İşletmelere pazarlama kampanyaları oluşturmak ve yönetmek, pazarlama performansını izlemek ve analiz etmek ve potansiyel müşteriler oluşturmak için ihtiyaç duydukları araçları ve özellikleri sağlar.

Avantajlar

Özellikler

Müşteri Adayı Oluşturma

Pardot, işletmelere açılış sayfaları, formlar ve müşteri adayı puanlama gibi müşteri adayları oluşturmak ve yönetmek için bir dizi araç sunar.

Pazarlama Otomasyonu

İşletmelerin e-posta pazarlaması, potansiyel müşteri yetiştirme ve müşteri adayı puanlama gibi pazarlama çabalarını otomatikleştirmesine ve optimize etmesine olanak tanır.

E-posta ile Pazarlama

İşletmelerin kişiselleştirilmiş e-posta kampanyaları oluşturmasına ve göndermesine, e-posta performansını izlemesine ve müşteri davranışına ilişkin içgörüler kazanmasına yardımcı olur.

Pazarlama Performansı Takibi ve Analizi

İşletmelere web sitesi ziyaretçisi davranışı, kampanya performansı ve müşteri adayı oluşturma gibi pazarlama performanslarını izlemelerine ve analiz etmelerine olanak tanıyan analizler ve ölçümler sunar.

Salesforce CRM ile Entegrasyon

Pardot Salesforce CRM ile entegre edilebilir, bu sayede işletmelerin müşteri yolculuğunun eksiksiz bir görünümünü elde etmesine ve veriye dayalı kararlar almasına yardımcı olur.

Pazarlama ve Satış Uyumu

Pazarlama ve satış ekiplerini uyumlu hale getirmeye yardımcı olan, müşteri adayı puanlama, müşteri adayı yetiştirme ve Salesforce entegrasyonu gibi özellikler sunarak ekiplerin birlikte daha verimli ve etkili bir şekilde çalışmasına olanak tanır.

Size özel fiyatlar için bize ulaşın

WSIDE’a güvenen yüzlerce müşteri, binlerce son kullanıcı arasına siz de katılın!