Salesforce Sales Cloud

Satışlarınızı daha iyi yönetin

Salesforce Sales Cloud, satış ekipleri için tasarlanmış bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) platformudur. Satış ekiplerinin müşteri etkileşimlerini, olası satışları ve anlaşmaları yönetmesine ve izlemesine yardımcı olacak araçlar ve özellikler sağlar.

Avantajlar

Özellikler

Müşteri Adayı ve Gerçek Müşteri Yönetimi

İletişim bilgileri, iletişim tarihçesi ve gerçek müşteriye dönüşüm süreci, sonrasında da uçtan uca tüm satış aşamaları dahil olmak üzere ilgili kişi, müşteri adayı ve gerçek müşteri hakkındaki tüm bilgileri depolar, yönetir ve kurumsal hafızayı oluşturmaya yardımcı olur.

Fırsat ve Teklif Yönetimi

Satış ekiplerinin müşteri tarafında oluşan tüm fırsatları takip etmesini ve yönetmesini, sonrasında da fırsata dair tüm teklifleri hazırlayıp sunmasını sağlar.

Satış Tahmini

Satış ekipleri ve yöneticilerin satış performanslarını izleyip tahmin doğruluğunu artırmalarına olanak tanır.

Satış Otomasyonu

Satış ekiplerinin takip e-postaları göndermek, iletişim bilgilerini güncellemek ve müşteri etkileşimlerini kaydetmek gibi tekrarlayan görevleri otomatikleştirmelerini sağlar.

Mobil Erişim

Satış ekiplerinin mobil cihazlarından Salesforce Sales Cloud'a erişerek hareket halindeyken bağlantıda kalmasına olanak tanıyarak üretkenliklerini artırır.

Özelleştirilebilir Rapor ve Dashboard

Satış süreçlerinde önemli olan temel performans göstergelerinin (KPI'lar) ve metriklerin izlenmesi için raporlar ve dashboard’ların oluşturulmasını ve bunların özelleştirilmesini sağlar.

Size özel fiyatlar için bize ulaşın

WSIDE’a güvenen yüzlerce müşteri, binlerce son kullanıcı arasına siz de katılın!