Salesforce Slack

Ekipler arası iletişimi ve iş birliğini iyileştirin

Salesforce Slack, kullanıcıların Salesforce verilerine ve güncellemelerine doğrudan Slack içinden erişip paylaşmasına olanak tanıyarak ekipler arasındaki iletişimi ve iş birliğini kolaylaştırır. Salesforce Slack ile ekipler, yeni potansiyel müşteriler veya güncellenmiş fırsatlar gibi Salesforce güncellemelerinin gerçek zamanlı bildirimlerini alabilir ve bunlara doğrudan Slack içinden yanıt verebilir. Entegrasyon ayrıca kullanıcıların Salesforce kayıtlarını Slack içinden aramasına, görüntülemesine ve güncellemesine olanak tanıyarak üretkenliği artırır ve birden çok uygulama arasında geçiş yapma ihtiyacını azaltır.

Avantajlar

Özellikler

Etkili İş Birliği

Ekiplerin Salesforce güncellemeleri hakkında gerçek zamanlı bildirimler almasına ve bunlara doğrudan Slack içinden yanıt vermelerine olanak tanıyarak daha hızlı ve daha etkili iletişim ve iş birliğini teşvik eder.

Artan Verimlilik

Kullanıcıların Salesforce kayıtlarını Slack içinden aramasına, görüntülemesine ve güncellemesine izin vererek, birden çok uygulama arasında geçiş yapma ihtiyacını azaltarak üretkenliği artırır.

Daha İyi Görünürlük

Yeni potansiyel müşteriler veya güncellenmiş fırsatlar gibi Salesforce güncellemelerinin doğrudan Slack içinde görüntülenip takip edilmesini, önemli bilgilerin merkezi bir görünümünün elde edilmesini sağlar.

Gelişmiş Esneklik

Ekiplerin Slack'i masaüstü veya mobil cihazlarda kullanarak her yerden, her zaman Salesforce verilerine erişmesine olanak tanır.

Artırılmış Doğruluk

Manuel veri girişi ihtiyacını ve hata riskini azaltarak, Salesforce verilerinin doğru ve güncel kalmasını sağlamaya yardımcı olur.

Özelleştirme

Özel bildirimler ve iş akışları ayarlamak da dahil olmak üzere farklı ekiplerin ve kuruluşların belirli ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilebilir.

Size özel fiyatlar için bize ulaşın

WSIDE’a güvenen yüzlerce müşteri, binlerce son kullanıcı arasına siz de katılın!