Salesforce Tableau

Veri görselleştirme ve iş zekasıyla daha iyi raporlar oluşturun

Tableau, işletmelerin verilerini keşfetmesine, analiz etmesine ve iletmesine yardımcı olan bir veri görselleştirme ve iş zekası (BI) yazılımıdır. Kullanıcıların içgörü kazanmak ve veriye dayalı kararlar almak için kullanılabilecek etkileşimli görselleştirmeler, gösterge tabloları ve raporları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmasına yardımcı olan çok çeşitli özellikler ve araçlar sağlar.

Avantajlar

Özellikler

Sürükle ve Bırak Arayüzü

Tableau, kullanıcıların programlama veya teknik becerilere ihtiyaç duymadan hızlı ve kolay bir şekilde görselleştirmeler ve raporlar oluşturmasına olanak tanıyan, kullanıcı dostu bir sürükle ve bırak arayüzüne sahiptir.

Veri Bağlantısı

Elektronik tablolar, veri tabanları ve bulut hizmetleri dahil olmak üzere çok çeşitli veri kaynaklarına bağlanarak kullanıcıların verilerini kolayca içe aktarıp analiz etmelerini sağlar.

Veri Görselleştirme

Veri içgörülerini etkileşimli ve görsel olarak çekici bir şekilde iletmek için kullanılabilen grafikler, haritalar ve panolar gibi çok çeşitli görselleştirme seçenekleri sunar.

Veri Birleştirme

Kullanıcıların daha sağlam ve anlamlı görselleştirmeler oluşturmaları için kullanılabilecek birden fazla kaynaktan gelen verileri harmanlamasına olanak tanır.

Veri Analizi

Tableau'nun yerleşik analitik yetenekleri, kullanıcıların tahmin ve trend analizi gibi gelişmiş veri analizi ve modelleme yapmasına yardımcı olur.

Mobil Erişim

Kullanıcıların hareket halindeyken mobil erişim sağlayarak görselleştirmelerine, verilerine ve içgörülere erişmesine olanak tanır.

Size özel fiyatlar için bize ulaşın

WSIDE’a güvenen yüzlerce müşteri, binlerce son kullanıcı arasına siz de katılın!