Webinar: Salesforce ile Satış ve Müşteri Deneyiminde Sınırları Aşmak

Yepyeni bir Satış ve Müşteri deneyimi için SALESFORCE ile tanışın!

Webinarımızda satış ve müşteri deneyimi kavramlarının nasıl yeniden tanımlandığına odaklanan heyecan verici bir deneyime hazır mısınız? Bu webinar, Salesforce ile birlikte geleceğe yolculuğa çıkmanızı sağlayacak.

Dijital dönüşüm çağı, işletmeler için birçok fırsat ve zorluk sunuyor. Tüketicilerin beklentileri hızla değişiyor ve bu durum, satış süreçlerinde ve müşteri deneyiminde büyük bir etkiye sahip oluyor. Artık, müşterilerin sadakatini kazanmanın yolu, onlara kişiselleştirilmiş, anlamlı ve sorunsuz bir deneyim sunmaktan geçiyor. İşte burada Salesforce devreye giriyor. Bu webinar boyunca, Salesforce’un geleceğin satış ve müşteri deneyimi için nasıl bir katalizör olduğunu keşfedeceğiz. Size, işletmenizin büyümesini destekleyen ve müşterilerinizle güçlü bağlantılar kurmanıza yardımcı olan bir dizi yenilikçi araç ve özellik sunacağız.

Webinarımızın sonunda, Türkiye’nin yetkili Salesforce Reseller Partner şirketi Wside olarak size sunacağımız Salesforce demosuyla pratik bir deneyimi de yaşayacaksınız. Önemli satış süreçlerinin nasıl otomatikleştirildiğini, analizlerin nasıl kullanıldığını ve müşteri deneyiminin nasıl iyileştirildiğini canlı olarak görme imkanına sahip olacaksınız.

Webinarımızda buluşmak dileğiyle…

Wside Teknoloji ve Yazılım

13 Haziran 2023, Salı

14:30 – 15:30

Program:

Salesforce ile Satış ve Müşteri Deneyiminde Sınırları Aşmak

  • Konuşmacı: Nükte Şahin – Salesforce – Kurumsal Müşteriler Yöneticisi
  • Konuşmacı: Eren Bilgehan Aygün – Wside – CRM Yöneticisi ve Salesforce Mimarı

Salesforce Demosu

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right