Salesforce Experience Cloud

Daha iyi iş birliği ve bilgi paylaşımı gerçekleştirin

Salesforce Experience Cloud (eski ismiyle Community Cloud), işletmelerin bayileri veya müşterileri ile bağlantı kurabileceği, iş birliği yapabileceği ve bilgi paylaşabileceği çevrimiçi topluluklar oluşturmasını ve yönetmesini sağlayan bir çözümdür. Bu topluluklar, müşteri desteği, ürün geri bildirimi ve kullanıcı tarafından oluşturulan içerik gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilir.

Avantajlar

Özellikler

Özelleştirilebilir Topluluk Şablonları

İşletmelerin müşteri desteği, ürün geri bildirimi ve kullanıcı tarafından oluşturulan içerik gibi çeşitli özelleştirilebilir topluluk şablonları arasından seçim yaparak, hızla bir topluluk oluşturup başlatmasını sağlar.

Özelleştirilebilir Arayüz

İşletmelerin, topluluklarının markasını ve düzenini şirketlerinin görünümüne ve hissine uyacak şekilde özelleştirmesine olanak tanır.

Kullanıcı Yönetimi

Topluluk kullanıcılarının yönetilmesini, kimliklerin doğrulanmasını ve farklı düzeylerde erişim ve izin atanmasını sağlar.

İçerik Yönetimi

İşletmelerin tartışma grupları, makaleler ve bilgi bankası girişleri gibi topluluk içeriği oluşturup yönetmesine yardımcı olur.

Denetleme

Topluluk içeriğinin denetlenmesine, spam ve uygunsuz içeriğin engellenmesine olanak tanır.

Analitik

Salesforce Experience Cloud, işletmelerin topluluk katılımını, kullanıcı etkinliğini ve içerik performansını izlemesine olanak tanıyan analitik ve ölçümler sunar.

Mobil Erişim

Topluluk üyelerinin topluluğa mobil cihazlarından erişmesine ve hareket halindeyken meşgul ve üretken kalmalarına olanak tanır.

Diğer Salesforce Ürünleriyle Entegrasyon

Salesforce Experience Cloud, müşteri yolculuğunun eksiksiz bir görünümünü sağlamak için Salesforce Sales Cloud, Salesforce Service Cloud ve Salesforce Marketing Cloud gibi diğer Salesforce ürünleriyle entegre edilir.

Size özel fiyatlar için bize ulaşın

WSIDE’a güvenen yüzlerce müşteri, binlerce son kullanıcı arasına siz de katılın!